Stamboom De Kunder » Niclaes Kunder (± 1570-????)

Persoonlijke gegevens Niclaes Kunder 

  • Hij is geboren rond 1570 in Schmalkalden (D).Bron 1
    noordoosten van Coburg. Thuringen!!
  • Beroep: soldaat.
  • Woonachtig op 5 december 1592: Middelburg.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 maart 2025.

Gezin van Niclaes Kunder


Notities over Niclaes Kunder

Soldaat onder Kapitein Walraven. Patient Gasthuis Middelburg 5-12-1592.
Lootjesboeken Gasthuis Middelburg 1584-1812, akte 21

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niclaes Kunder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. soldaten-genealogie.nl

Over de familienaam Kunder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kunder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kunder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kunder (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Kunder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico de Kunder, "Stamboom De Kunder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kunder/I1045.php : benaderd 20 januari 2026), "Niclaes Kunder (± 1570-????)".