Stamboom De Koning » Roelfje Delfsma (1884-????)

Persoonlijke gegevens Roelfje Delfsma 

  • Zij is geboren in het jaar 1884 in Vledder.

Gezin van Roelfje Delfsma

Zij is getrouwd met Albertus Urff.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1910 te Vledder, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelfje Delfsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Delfsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Delfsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Delfsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Delfsma (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Koning is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. de Koning, "Stamboom De Koning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-koning/R1196.php : benaderd 21 januari 2026), "Roelfje Delfsma (1884-????)".