Stamboom De Klark » Jan Alberts Slomp (1688-1756)

Persoonlijke gegevens Jan Alberts Slomp 


Gezin van Jan Alberts Slomp

Hij is getrouwd met Grietje Gritter.

Zij zijn getrouwd

Van Jan Slomp en Grietje Gritter is geen huwelijk te vinden. In de overlijdensakte van Jan Staat echter dat hij een zoon is van deze twee.

Kind(eren):

  1. Teert Jans Slomp  1743-1830 


Notities over Jan Alberts Slomp

Jan Alberts Slomp staat in het haardstedenregister van Ruinerwold van 1742 in de Kale Boerschap. Hij betaald Fl. 4-0-0. Erbij is aangetekend: "Jan Alberts meijer van Arent Meuwes".

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Alberts Slomp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Alberts Slomp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Alberts Slomp

Hendrijck Slomp
± 1620-????

Jan Alberts Slomp
1688-1756



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Doop- en trouwboek Nederduits Gereformeerde kerk Ruinerwold. DTB 139, blz. 225.
    2. o.a. Begraafboek Ruinerwold
    3. Begraafboek Ruinerwold. RAD DTB 143, blz. 28.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1688: Bron: Wikipedia
      • 4 augustus » Keizer Leopold I verheft de graven George August Samuel van Nassau-Idstein en Walraad van Nassau-Usingen tot Rijksvorst.
      • 5 november » Stadhouder Willem III landt in het Engelse Brixham, waarmee de 'Glorious Revolution' begint en Willem koning van Engeland wordt.
      • 26 november » Lodewijk XIV verklaart de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden de oorlog.
    • De temperatuur op 10 januari 1756 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1756: Bron: Wikipedia
      • 18 februari » Een zware aardbeving bij Düren met een beving van 6,1 op de schaal van Richter, richt grote schade aan.
      • 15 mei » Begin van de Zevenjarige Oorlog.
      • 9 juni » De vijftien koningen, keizers en regenten van Timor, Roti, Solor en Soemba tekenen een verdrag waardoor het Nederlandse gouvernement de soevereiniteit verkrijgt.

    Over de familienaam Slomp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slomp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slomp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slomp (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I9537.php : benaderd 17 januari 2026), "Jan Alberts Slomp (1688-1756)".