Stamboom De Klark » Jan Klaas van der Sleen

Persoonlijke gegevens Jan Klaas van der Sleen 


    Gezin van Jan Klaas van der Sleen

    Hij is getrouwd met Lammichje Blokzijl.

    Zij zijn getrouwd op 28 mei 1829 te Hoogeveen, Drente, Nederland.Bron 1

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Klaas van der Sleen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. Drenlias. Akte nr. 30

    Over de familienaam Van der Sleen


    De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I9273.php : benaderd 4 februari 2026), "Jan Klaas van der Sleen".