Getuigen bij de geboorteaangifte van Abraham Afink door zijn vader waren Jannes Wermers, oud 40 jaar en Hendrik Aldenkamp, oud 27 jaar, beiden landbouwer in de gemeente Lonneker.
Vader Hermanus en de getuige Aldenkamp verklaarden geen schrijven te hebben geleerd.
Tijdstip: 01:00
14-06-1902 vertrokken uit de gem. Lonneker naar Enschede. Aangezien hij in Usselo is overleden moet hij te eniger tijd naar Lonneker zijn teruggekeerd.
Het overlijden van Abraham Afink werd aangegeven door Willem Jan Hendrik Paape, oud 64 jaar en Albert Herman Baltes, oud 48 jaar, beiden aanspreker, wonende de eerste in de gemeente Lonneker en de tweede in Enschede.
Tijdstip: 14:00
(1) Hij is getrouwd met Hermina Busscher.
Zij zijn getrouwd op 6 maart 1873 te Lonneker, hij was toen 21 jaar oud.Bron 8
Het voorgenomen huwelijk van Hermina Busscher en Abraham Afink werd afgekondigd op zondagen 23 februari en 2 maart 1873.
Getuigen bij het huwelijk waren Frederik Busscher, oud 35 jaar, broer van de bruid, Egbert Veldhuis, oud 56 jaar, geen familie, Engbert Jan Neezen, oud 28 jaar, geen familie en Bernardus Busscher, oud 30 jaar, broer van de bruid, allen landbouwers, wonende te Lonneker. Hoewel Engbert Jan Neezen getrouwd was met een halfzuster van de bruid, werd dit kennelijk niet als familie gezien. Bij het huwelijk van Hermina's broer Hendrik, waar Engbert Jan Neezen ook als trouwgetuige optreedt wordt hij overigens wel als zwager aangeduid.
De bruidegom, getuige Veldhuis en de ouders hadden geen schrijven geleerd.
Abraham had aan zijn verplichtingen voor de Nationale Militie voldaan.
Abraham woonde in1873 in Lonneker, maar zijn wettige woonplaats was Ambt Almelo.Het huwelijk werd gesloten door Adiolf Wilhelm Storm van 'sGravesande, burgemeester.
(2) Hij is getrouwd met Jenneken Wilmink.
Zij zijn getrouwd op 21 februari 1884 te Lonneker, hij was toen 32 jaar oud.Bron 9
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Abraham Afink | ||||||||||
(1) 1873 | ||||||||||
Hermina Busscher | ||||||||||
(2) 1884 | ||||||||||
Jenneken Wilmink | ||||||||||