Stamboom De Klark » Willem Johan Louis Carel de Vaynes Van Brakell Buys (1841-1921)

Persoonlijke gegevens Willem Johan Louis Carel de Vaynes Van Brakell Buys 

  • Hij is geboren in het jaar 1841.
  • Hij is overleden in het jaar 1921, hij was toen 80 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 februari 2019.

Gezin van Willem Johan Louis Carel de Vaynes Van Brakell Buys

Hij is getrouwd met Wilhelmina Fernanda Barones van Reede Van Oudtshoorn.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Johan Louis Carel de Vaynes Van Brakell Buys?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Johan Louis Carel de Vaynes Van Brakell Buys

Willem Johan Louis Carel de Vaynes Van Brakell Buys
1841-1921



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Vaynes Van Brakell Buys


De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I768.php : benaderd 14 januari 2026), "Willem Johan Louis Carel de Vaynes Van Brakell Buys (1841-1921)".