Getuigen bij de geboorteaangifte van Gerrigjen Last waren Andries Langenberg, scheepstimmerman en Hendrik Tijmens, turfmaker, buren.
De ouders waren niet getrouwd.
Onder de akte staat bij de handtekeningen van de getuigen een kruis waar bij geschreven staat:"dit is het merk van Douwe Hendriks vader van het mijsje zeggende niet te kunnen schrijven". De handtekening van Gerrit Last ontbreekt. Mogelijk was hij niet bij de aangifte aanwezig.
In het doopboek staat: Gerrichjen, dochter van Gerrit Bartels Last en Thijsjen Douwes, ongehuwd, geboren in de Koekoek den 11den van Nov.
Tijdstip: 19:00
Zij is getrouwd met Harmen Huisman.
Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1843 te IJsselmuiden, Overijssel, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.Bron 7
Het voorgenomen huwelijk van Harmen Huisman en Gerrigjen Last werd afgekondigd op 15 en 22 oktober 1843.
De wederzijdse ouders waren overleden
Getuigen waren Gerrit Nieuwenhuis, oud 33 jaar, daghuurder, Frederik Scholten, oud 26 jaar, groenboer, Lubbert Hageman, oud 47 jaar, daghuurder en Johannes Donselaar, oud 25 jaar, veldwachter, allen wonende te IJsselmuiden. De derde getuige was een neef van de bruidegom, de overigen onverwant.
Bruidegom en bruid verklaarden niet te kunnen schrijven als zulks niet geleerd hebbende.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen