Stamboom De Klark » Ernst Frederik de Klark (1909-1991)

Persoonlijke gegevens Ernst Frederik de Klark 


Gezin van Ernst Frederik de Klark

Hij is getrouwd met Marian Hoebee.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1950 te Amsterdam, Noord Holland, Nederland, hij was toen 41 jaar oud.Bron 1


Notities over Ernst Frederik de Klark

Ernst Frederik en zijn vrouw woonden in 1991 aan de Soestdijkseweg-zuid 87, flat A27.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ernst Frederik de Klark?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ernst Frederik de Klark

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ernst Frederik de Klark


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Overlijdensadvertentie.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 juni 1909 lag tussen 6,8 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    • De temperatuur op 7 september 1950 lag tussen 10,1 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Vietminh begint in Tonkin onder leiding van Hồ Chí Minh een groot offensief tegen de Franse troepen.
      • 14 april » De DAF-fabriek in Eindhoven wordt geopend.
      • 28 april » Huwelijk van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand met Sirikit Kitiyakara.
      • 1 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Austria Salzburg.
      • 3 juni » De regeringsleiders van België, Frankrijk, Luxemburg, Italië, Nederland en Duitsland ondertekenen de Schuman-verklaring.
      • 22 juli » Na lang politiek gekrakeel en een volksraadpleging over zijn houding in de oorlog, betrekt de Belgische koning Leopold III weer zijn paleis in Laken.
    • De temperatuur op 18 oktober 1991 lag tussen 5,8 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 11,8 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Rudy Dhaenens wordt in België uitgeroepen tot sportman van het jaar. De wereldkampioen wielrennen op de weg krijgt 467 stemmen. Voetballer Enzo Scifo en wereldkampioen motocross Eric Geboers eindigen als tweede en derde met respectievelijk 231 en 205 punten. Tennisster Sabine Appelmans, die op de wereldranglijst van de 147ste naar de 22ste plaats steeg, wordt sportvrouw van het jaar.
      • 31 januari » De schrijver Richard Klinkhamer vermoordt zijn vrouw Hannie Godfrinon.
      • 16 februari » Een autobom ontploft nabij een stierenarena in de Colombiaanse stad Medellin. De explosie kost het leven aan 22 mensen, terwijl tussen de 100 en 150 anderen verwondingen oplopen.
      • 3 december » Opstandige militairen bestormen de residentie van de Togolese premier Joseph Kokou Koffigoh en nemen hem gevangen. Bij de aanval komen ten minste 17 mensen om het leven.
      • 6 december » In Gelsenkirchen begint de eerste editie van de EK kortebaanzwemmen.
      • 25 december » Michail Gorbatsjov, president van de Sovjet-Unie, kondigt zijn aftreden aan. Tegelijkertijd houdt de Unie op te bestaan.
    • De temperatuur op 24 oktober 1991 lag tussen 8,7 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Een handelstop van de regeringsleiders van Hongarije, Polen en Tsjecho-Slowakije in het Hongaarse Visegrád leidt tot de oprichting van de Visegrádgroep of Visegrád 4 (V4).
      • 15 mei » Peru sluit een overeenkomst met de Verenigde Staten ter bestrijding van de productie en handel in grondstoffen voor cocaïne.
      • 15 juni » De vulkaan Pinatubo barst uit. Het is wereldwijd de grootste uitbarsting sinds 1912; de VS verlaten daardoor hun militaire bases in de regio.
      • 10 juli » De Liefkenshoektunnel ten noorden van Antwerpen onder de Schelde wordt geopend.
      • 31 augustus » Kirgizië roept de onafhankelijkheid uit.
      • 8 december » In Enschede wordt de eerste voetbalmoord in Nederland gepleegd. De 21-jarige Erik Lassche wordt door een Feyenoordhooligan met een messteek om het leven gebracht.

    Over de familienaam De Klark

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Klark.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Klark.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Klark (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I5402.php : benaderd 24 januari 2026), "Ernst Frederik de Klark (1909-1991)".