Stamboom De Klark » Hermina Jansen (????-1790)

Persoonlijke gegevens Hermina Jansen 

  • Zij is overleden januari 1790 in Kerspel Drempt, richterambt Doesburg, Gelderland, Nederland.
    Heden den Tweeden April achttien honderd Twee en Twintig des morgens ten Elf uuren, zijn voor ons Jan Peter Lodewijk Geselschap, Vrederegter van het Kanton Doesborgh, kwartier van Zutphen, Provincie Gelderland, geadsisteert met den Griffier Willem Jan de Ridder ter plaatze onzer gewone Zittingen binnen Doesborgh verscheenen 1e. Jacob Guth gegageert soldaat oud Zeeven en Zestig Jaren 2e. Josephus Innocentius Weijers oud vier en Zeeventig Jaren 3e. Jan Willem Roessink oud Twee en Zeeventig Jaren en 4e. Bernardus van Grol oud Zes en Vijftig Jaren, alle drie Schoenmakers en wonende alle de Comparanten alhier te Doesborgh dewelken alle aan ons Eenstemmg verklaard hebben Zeer wel te weeten en zig nog goed te herinneren, dat Hendrikus Goosen in de maand Junij van den Jare Zeeventien honderd vier en Tachtig en Hermina Jansen Zijne huisvrouw in de maand Januarij des Jaars Zeeventien honderd neegentig beijde te Drempt Gemeente Keppel zijn overleeden Zijnde deeze overleedene geweest deGrootouders van moeders zijde van Hermanus Mulder
    geschiedende deeze verklaring uithoofde dat de registers van overlijden van dien tijd in het ongereede zijn geraakt, en er alzo geene aanteekening meer bestaat, en zijn deeze beijde Sterfgevallen aan de Comparanten bekend, door dien zij alle langen tijd, in de nabuuschap van de overleedenen te Drempt, hebben gewoond dezelve Zeer goed gekend hebben en Zeer veel met hun hebben omgegaan. Van welke aan ons gedane Verklaring wij dit Proces verbaal hebben opgemaakt en na voorleezinge met de Comparanten en onzen Griffier geteekend.
    (was get.) J.Guth, J.J.Weijers, J.W.Roessink, B.van Grol, J.P.L.Geselschap, W.J.de Ridder Griff.
    (onderstond) Geregistreerd te Doesborgh den Zesden April achttien honderd Twee en Twintig deel Twee Folio honderd Acht en Twintig Recto vak drie ontvangen met de Verhogingen negen en vijftig cents zonder renvoijen.
    (was get.) Dericks
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 januari 2018.

Gezin van Hermina Jansen

Zij is getrouwd met Hendrikus Goosen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Harmina Goosen  ????-1796 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermina Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermina Jansen

Hermina Jansen
????-1790



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Jansen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I343.php : benaderd 7 februari 2026), "Hermina Jansen (????-1790)".