Stamboom De Klark » Wolter Claes (< 1652-????)

Persoonlijke gegevens Wolter Claes 


Gezin van Wolter Claes

Hij is getrouwd met Trijntjen Janss Smit.

Toestemming voor het huwelijk is 12 februari 1671 verkregen te de Wijk, Drente, Nederland.Bron 1

Zij zijn getrouwd

Getrouwd: Wolter Claes zoon van Claes Herms Mandemaker en Trijntjen Jans j.d. van Jan Andries Smit en Evertjen Roelofs, beijde in De Wijck.
Ondertrouw is datum proclamatie.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 19 maart 1671 te de Wijk, Drente, Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Evertjen Wolters  1678-????
  2. Jentjen Wolters  1681-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wolter Claes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wolter Claes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wolter Claes


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. DTB RAD nr. 165, blz. 19.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Claes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Claes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Claes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Claes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Klark is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. de Klark, "Stamboom De Klark", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-klark/I2497.php : benaderd 23 januari 2026), "Wolter Claes (< 1652-????)".