Stamboom De Keyser » (Jan) Havermans Jan

Persoonlijke gegevens (Jan) Havermans Jan 

  • Een kind van Havermans en Thomas
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2011.

Gezin van (Jan) Havermans Jan

Hij is getrouwd met Jaspers.

Zij zijn getrouwd rond 1610 te Ravels, Antwerpen, België.


Kind(eren):

  1. Havermans  -1652
  2. Havermans  1616-????
  3. Havermans  1619-1687 
  4. Havermans  1622-1637
  5. Havermans  1625-????

Voorouders (en nakomelingen) van Havermans

Thomas
????-
Havermans
????-< 1625
Thomas
????-

Havermans
????-

± 1610

Jaspers
????-

Havermans
1616-????
Havermans
1619-1687
Havermans
1622-1637
Havermans
1625-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Havermans


    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I9537.php : benaderd 13 januari 2026), "(Jan) Havermans Jan".