Stamboom De Keyser » (Elisabeth) van den Maerselaer Elisabeth

Persoonlijke gegevens (Elisabeth) van den Maerselaer Elisabeth 

  • Ook bekend als Lijsken.
  • Een kind van van den Maerselaer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 mei 2011.

Gezin van (Elisabeth) van den Maerselaer Elisabeth

Zij heeft/had een relatie met van den Dijck.


Kind(eren):

  1. van den Dijck  ± 1530-1592 

Voorouders (en nakomelingen) van van den Maerselaer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Maerselaer


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I8898.php : benaderd 6 februari 2026), "(Elisabeth) van den Maerselaer Elisabeth".