Stamboom De Keyser » (Joannes) Leeraerts Joannes

Persoonlijke gegevens (Joannes) Leeraerts Joannes 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2007.

Gezin van (Joannes) Leeraerts Joannes

Hij is getrouwd met Goetschalckx.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1810 te Hoogstraten, Antwerpen, België.


Notities over (Joannes) Leeraerts Joannes

in de stamboom van Poriau-Corten en Laurijssen-Vermeiren staat Beeraerts.

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Leeraerts


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I888.php : benaderd 3 februari 2026), "(Joannes) Leeraerts Joannes".