Stamboom De Keyser » (Andries) van de Sande Andries (????-1589)

Persoonlijke gegevens (Andries) van de Sande Andries 


Gezin van (Andries) van de Sande Andries

Hij heeft/had een relatie met Hermans.


Kind(eren):

  1. van de Sande  ± 1579-± 1643 
  2. van de Sande  ± 1571-????

Voorouders (en nakomelingen) van van de Sande

van de Sande
????-± 1503
van Dessel
????-< 1541
van de Sande
????-1557
Crijns
????-

van de Sande
????-1589


Hermans
-1621

van de Sande
± 1579-± 1643
van de Sande
± 1571-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de Sande


    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I8098.php : benaderd 14 januari 2026), "(Andries) van de Sande Andries (????-1589)".