Stamboom De Keyser » (Antonia) Willems of Blocx Antonia

Persoonlijke gegevens (Antonia) Willems of Blocx Antonia 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 februari 2011.

Gezin van (Antonia) Willems of Blocx Antonia

Zij heeft/had een relatie met Verhoeven.


Kind(eren):

  1. Verhoeven  ????-< 1628 
  2. Hoevens  -< 1619
  3. Verhoeven  -< 1559

Voorouders (en nakomelingen) van Willems of Blocx

Willems of Blocx
????-


Verhoeven
????-< 1623

Verhoeven
????-< 1628
Hoevens
????-
Hoevens
-< 1619
Verhoeven
-< 1559

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Willems of Blocx


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I7935.php : benaderd 15 januari 2026), "(Antonia) Willems of Blocx Antonia".