Stamboom De Keyser » (Jan) van der Heyden Jan (????-< 1506)

Persoonlijke gegevens (Jan) van der Heyden Jan 

  • Hij is overleden voor 26 februari 1506.
  • Een kind van van der Heyden en Die Wael
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 februari 2011.

Gezin van (Jan) van der Heyden Jan

Hij is getrouwd met van Doeren.

Zij zijn getrouwd voor 19 februari 1479.


Kind(eren):

  1. van der Heyden  ± 1485-< 1576 

Voorouders (en nakomelingen) van van der Heyden

van der Heyden
????-< 1486
van der Heyden
????-< 1527

van der Heyden
????-< 1506

< 1479

van Doeren
????-< 1507

van der Heyden
± 1485-< 1576

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Heyden


    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I7071.php : benaderd 19 januari 2026), "(Jan) van der Heyden Jan (????-< 1506)".