Stamboom De Keyser » (Bartelomeeus) Rode Geritsoen Bartelomeeus

Persoonlijke gegevens (Bartelomeeus) Rode Geritsoen Bartelomeeus 


Gezin van (Bartelomeeus) Rode Geritsoen Bartelomeeus

Hij is getrouwd met de Beer.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1420.

Voorouders (en nakomelingen) van Rode Geritsoen

Beij
± 1320-< 1380
Rode Geritsoen
± 1350-< 1422
Nuwen
± 1350-????

Rode Geritsoen

1420

de Beer
????-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Rode Geritsoen


    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I6830.php : benaderd 23 januari 2026), "(Bartelomeeus) Rode Geritsoen Bartelomeeus".