Stamboom De Keyser » (Severinus) Severijns Severinus (± 1590-1651)

Persoonlijke gegevens (Severinus) Severijns Severinus 

  • Hij is geboren rond 1590.
  • Hij is overleden op 31 juli 1651 in Meer, Antwerpen, België.
  • Een kind van Severijns en Costers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 mei 2010.

Gezin van (Severinus) Severijns Severinus

(1) Hij is getrouwd met NN.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1619 te Roosendaal, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):

  1. Stoffels  1619-????
  2. Stoffels  1619-????


(2) Hij is getrouwd met Ryckemans.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1626 te Meer, Antwerpen, België.


Kind(eren):

  1. Severijns  1627-????


(3) Hij is getrouwd met Mostmans.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1628 te Minderhout, Antwerpen, België.


Kind(eren):

  1. Severijns  1629-????
  2. Severijns  1631-1720 


Tijdbalk (Severinus) Severijns Severinus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Severijns

Severijns
± 1530-????
Costers
????-

Severijns
± 1590-1651

(1) 1619

NN
????-1620

Stoffels
1619-????
Stoffels
1619-????
(2) 1626

Ryckemans
????-1627

Severijns
1627-????
(3) 1628

Mostmans
????-1652

Severijns
1629-????
Severijns
1631-1720

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
      • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
      • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
      • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
      • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Severijns


    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I6014.php : benaderd 11 januari 2026), "(Severinus) Severijns Severinus (± 1590-1651)".