Stamboom De Keyser » (Michael Henricus) van Bael Michael Henricus

Persoonlijke gegevens (Michael Henricus) van Bael Michael Henricus 


Gezin van (Michael Henricus) van Bael Michael Henricus

Hij is getrouwd met Matthijssen.

ondertrouw 13 april 1765 getuigen: Cornelius Cornelius Mertens en Mattheus Joannes Matthijsse

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1765 te Meerle, Antwerpen, België.


Kind(eren):

  1. van Bael  1765-1801 

Voorouders (en nakomelingen) van van Bael

van Bael
????-

1765
van Bael
1765-1801

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Bael

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Bael.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Bael.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Bael (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I3770.php : benaderd 17 januari 2026), "(Michael Henricus) van Bael Michael Henricus".