Stamboom De Keyser » (Dimpna) Govaerts Dimpna (1716-1788)

Persoonlijke gegevens (Dimpna) Govaerts Dimpna 


Gezin van (Dimpna) Govaerts Dimpna

Zij is getrouwd met Schellekens.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1744 te Meer, Antwerpen, België, zij was toen 28 jaar oud.


Notities over (Dimpna) Govaerts Dimpna

doopgetuigen: Christianus Christhorus SEVERIJNS en Joanna Petrus GOVAERTS in plaats van Adria

Tijdbalk (Dimpna) Govaerts Dimpna

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Govaerts

Govaerts
1650-????
Peeters
1658-????
Aerts
????-
Daniels
????-
Govaerts
1679-1740
Aerts
1672-????

Govaerts
1716-1788

1744

Schellekens
1713-1778


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 april 1788 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1788: Bron: Wikipedia
      • 28 januari » De eerste Australische strafkolonie wordt gevestigd bij Botany Bay.
      • 6 februari » Massachusetts ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als zesde staat.
      • 23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
      • 1 juni » Kapitein William Bligh licht het anker in de Valsbaai en zet koers naar de Oost met zijn schip de HMAV Bounty.
      • 23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.
      • 28 november » Karel Christiaan van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Frederik Willem.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Govaerts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Govaerts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Govaerts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Govaerts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I3753.php : benaderd 5 januari 2026), "(Dimpna) Govaerts Dimpna (1716-1788)".