Stamboom De Keyser » (Merten) Selderslagh Merten (± 1515-????)

Persoonlijke gegevens (Merten) Selderslagh Merten 

  • Hij is geboren rond 1515.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 mei 2009.

Gezin van (Merten) Selderslagh Merten

Hij heeft/had een relatie met Schillemans.


Kind(eren):

  1. Selderslagh  ± 1546-????
  2. Selderslagh  ± 1552-1636 

Voorouders (en nakomelingen) van Selderslagh

Selderslagh
± 1515-????


Schillemans
± 1525-????

Selderslagh
± 1546-????
Selderslagh
± 1552-1636

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Selderslagh


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I3481.php : benaderd 17 januari 2026), "(Merten) Selderslagh Merten (± 1515-????)".