Stamboom De Keyser » (Maria Angelina) van Dijck Maria Angelina

Persoonlijke gegevens (Maria Angelina) van Dijck Maria Angelina 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 september 2008.

Gezin van (Maria Angelina) van Dijck Maria Angelina

Zij had een relatie met Hofkens.


Kind(eren):

  1. Hofkens  1877-1944

Voorouders (en nakomelingen) van van Dijck

van Dijck
????-


Hofkens
1830-1908

Hofkens
1877-1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Dijck


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I3105.php : benaderd 25 januari 2026), "(Maria Angelina) van Dijck Maria Angelina".