Stamboom De Keyser » (Petronella Cornelius) Verhoeven Petronella Cornelius (1734-1809)

Persoonlijke gegevens (Petronella Cornelius) Verhoeven Petronella Cornelius 

  • Zij is geboren op 20 juli 1734 in Meer, Antwerpen, België.
  • Ze werd gedoopt op 20 juli 1734 in Meer, Antwerpen, België.
  • Zij is overleden op 7 februari 1809 in Meer, Antwerpen, België, zij was toen 74 jaar oud.
  • Een kind van Verhoeven en Geerts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 april 2009.

Gezin van (Petronella Cornelius) Verhoeven Petronella Cornelius

Zij is getrouwd met Schrijvers.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1768 te Minderhout, Antwerpen, België, zij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Schrijvers  1774-1844 
  2. Schrijvers  1778-???? 
  3. Schrijvers  1779-1824


Notities over (Petronella Cornelius) Verhoeven Petronella Cornelius

doopgetuigen: J. C. Luycken in plaats van Cornelius Cornelius Verhoven en Maria Jan Cantes

Tijdbalk (Petronella Cornelius) Verhoeven Petronella Cornelius

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Verhoeven

Geerts
????-

Verhoeven
1734-1809

1768

Schrijvers
± 1740-1800

Schrijvers
1774-1844
Schrijvers
1778-????
Schrijvers
1779-1824

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1809 lag rond de 2,0 °C. Er was 66 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1809: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » James Madison wordt beëdigd als 4de president van de Verenigde Staten.
    • 18 april » Tilburg verkrijgt stadsrechten van toenmalig koning Lodewijk Napoleon Bonaparte, vorst van het koninkrijk Holland.
    • 13 mei » Napoleon Bonaparte trekt in de Vijfde Coalitieoorlog opnieuw Wenen binnen.
    • 16 augustus » Op initiatief van Wilhelm von Humboldt wordt in Berlijn een nieuwe universiteit opgericht, de huidige Humboldt-Universität.
    • 7 september » Vrede van Fredrikshamn: einde Finse Oorlog tussen Zweden en Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhoeven


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I2533.php : benaderd 19 januari 2026), "(Petronella Cornelius) Verhoeven Petronella Cornelius (1734-1809)".