Stamboom De Keyser » (Louis) Suls Louis (1889-1958)

Persoonlijke gegevens (Louis) Suls Louis 


Gezin van (Louis) Suls Louis

Hij is getrouwd met Boudewijns.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1920 te Loenhout, Antwerpen, België, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Suls  1923-1997 
  2. Suls  


Tijdbalk (Louis) Suls Louis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Suls

Suls
1807-1863
Hofkens
1813-1881
Suls
1848-1924
Anthonissen
1854-1934

Suls
1889-1958

1920

Boudewijns
1889-1986

Suls
1923-1997
Suls
????-

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 december 1889 lag rond de -5,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 20 oktober 1920 lag tussen -2,5 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
      • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
      • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
    • De temperatuur op 13 augustus 1958 lag tussen 14,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (37%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De Explorer 1 is de eerste succesvolle Amerikaanse satellietlancering.
      • 5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
      • 7 mei » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Nederlands Guyana of Suriname tot Bisdom Paramaribo.
      • 26 juli » Als negenjarige prins wordt Charles tot Prins van Wales benoemd.
      • 10 november » Sam Cooke en Lou Rawls raken gewond tijdens een auto-ongeluk in de buurt van Marion, Arkansas, waarbij de chauffeur van hun auto om het leven komt.
      • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Suls

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Suls.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Suls.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Suls (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I1500.php : benaderd 16 maart 2026), "(Louis) Suls Louis (1889-1958)".