Stamboom De Keyser » (Dingeman) van Rijthoven Dingeman (1882-????)

Persoonlijke gegevens (Dingeman) van Rijthoven Dingeman 


Gezin van (Dingeman) van Rijthoven Dingeman

Hij had een relatie met van Mook.


Kind(eren):

  1. van Rijthoven  1906-
  2. van Rijthoven  1908-
  3. van Rijthoven  1910-
  4. van Rijthoven  1912-
  5. van Rijthoven  1914- 
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)

Voorouders (en nakomelingen) van van Rijthoven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Rijthoven


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I1340.php : benaderd 19 februari 2026), "(Dingeman) van Rijthoven Dingeman (1882-????)".