Stamboom De Keyser » (Hendrik) van Puddegem Hendrik (± 1380-????)

Persoonlijke gegevens (Hendrik) van Puddegem Hendrik 

  • Hij is geboren rond 1380 in Puddegem nu Puttekomheide, Vlaams-Brabant, België.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2013.

Gezin van (Hendrik) van Puddegem Hendrik


Kind(eren):

  1. van Puddegem  ± 1405-???? 
  2. van Puddegem  ± 1410-????


Notities over (Hendrik) van Puddegem Hendrik

Samen met de familie Van Haecht en de familie Van Langendonck is de familie Van Puddeghem d

Voorouders (en nakomelingen) van van Puddegem

van Puddegem
± 1380-????



Onbekend

van Puddegem
± 1405-????
van Puddegem
± 1410-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Puddegem


De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I11245.php : benaderd 16 januari 2026), "(Hendrik) van Puddegem Hendrik (± 1380-????)".