Stamboom De Keyser » (Ida) van Leuven Ida (± 1065-1103)

Persoonlijke gegevens (Ida) van Leuven Ida 

  • Zij is geboren rond 1065.
  • Zij is overleden in het jaar 1103.
  • Een kind van van Leuven en van de Betuwe
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 mei 2013.

Gezin van (Ida) van Leuven Ida


Tijdbalk (Ida) van Leuven Ida

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van van Leuven

van Leuven
990-1062
van Leuven
1020-± 1078
van de Betuwe
1027-1086

van Leuven
± 1065-1103


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Leuven


    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I11070.php : benaderd 27 januari 2026), "(Ida) van Leuven Ida (± 1065-1103)".