Stamboom De Keyser » (Catharina) van Leefdael Catharina (-1361)

Persoonlijke gegevens (Catharina) van Leefdael Catharina 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 13 april 1361.
  • Een kind van van Leefdael en van Kleef-Hülchrath
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 mei 2013.

Gezin van (Catharina) van Leefdael Catharina

Voorouders (en nakomelingen) van van Leefdael

Santin
????-
van Kleef
± 1260-> 1308
van Virneburg
1273-1304
van Leefdael
1270-1333

van Leefdael
-1361


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Leefdael


    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I11011.php : benaderd 18 februari 2026), "(Catharina) van Leefdael Catharina (-1361)".