Stamboom De Keyser » (Cornelius Ludovicus) Verheyen Cornelius Ludovicus (1852-1941)

Persoonlijke gegevens (Cornelius Ludovicus) Verheyen Cornelius Ludovicus 


Gezin van (Cornelius Ludovicus) Verheyen Cornelius Ludovicus

Hij is getrouwd met Meeusen.

Zij zijn getrouwd te Sint-Lenaerts, Antwerpen, België.


Kind(eren):

  1. Verheyen  1875-1927 
  2. Verheyen  1877-1937
  3. Verheyen  1880-1964


Tijdbalk (Cornelius Ludovicus) Verheyen Cornelius Ludovicus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Verheyen

Verheyen
1779-1855
de Backer
1784-1857
Verheyen
1811-1881
Janssens
1816-1862

Verheyen
1852-1941


Meeusen
1849-1923

Verheyen
1875-1927
Verheyen
1877-1937
Verheyen
1880-1964

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 februari 1852 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: . Bijzondere weersverschijnselen: storm(achtig). Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1852: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De Franse grondwet van 1852 wordt afgekondigd.
      • 21 februari » Oprichting van de Vereeniging ten behoeve der Arbeidersklasse te Amsterdam, de eerste woningbouwvereniging van Nederland
      • 20 maart » Het boek De hut van Oom Tom van Harriet Beecher Stowe wordt gepubliceerd.
      • 1 juli » Het Haarlemmermeer valt droog.
      • 12 november » Op het Proces van Keulen worden de "Keulse Communisten" beschuldigd van hoogverraad. Zeven van de 11 aanwezige beschuldigden worden veroordeeld tot in totaal 36 jaar vestingstraf. Dit proces "besluit de eerste fase van de Duitse arbeidersbeweging" zegt Friedrich Engels.
      • 2 december » Napoleon III wordt keizer van Frankrijk.
    • De temperatuur op 22 maart 1941 lag tussen 1,6 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
      • 10 april » Met steun van Adolf Hitler wordt de 'onafhankelijke staat van de Kroaten' geproclameerd.
      • 20 mei » Duitse troepen vallen Kreta binnen.
      • 31 oktober » Einde werkzaamheden aan de 18 meter hoge busten van de presidenten van de Verenigde Staten in Mount Rushmore.
      • 26 november » Libanon wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 28 november » De Nederlandse onderzeeboot O 21 onder commando van Ltz I J.F. van Dulm brengt in de Golf van Cagliari de Duitse onderzeeboot U 95 tot zinken.
    • De temperatuur op 26 maart 1941 lag tussen 0,8 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 19,0 mm neerslag gedurende 11,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Peet Petersen, Nederlands voetballer († 1980)
      • 3 april » Hongaarse en Duitse soldaten trekken Joegoslavië binnen.
      • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
      • 24 mei » Het Engels oorlogsschip HMS Hood wordt in de jacht op de Bismarck in de Zeeslag in de Straat Denemarken tot zinken gebracht.
      • 4 september » USS Greer (DD-145) wordt beschoten door een Duitse onderzeeboot (U-652), alhoewel de VS neutraal zijn. Spanningen lopen op tussen de twee landen.
      • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verheyen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verheyen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verheyen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verheyen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Keyser is opgesteld door Guido de Keyser (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido de Keyser, "Stamboom De Keyser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser/I1016.php : benaderd 10 maart 2026), "(Cornelius Ludovicus) Verheyen Cornelius Ludovicus (1852-1941)".