Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg » Antje van Eijsden

Persoonlijke gegevens Antje van Eijsden 


    Gezin van Antje van Eijsden

    Zij had een relatie met Pieter Harremanse.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Anna Harremanse  1854-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje van Eijsden?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Antje van Eijsden

    Antje van Eijsden



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Eijsden


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. de Keizer, "Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keizer/I902.php : benaderd 27 januari 2026), "Antje van Eijsden".