Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg » Anna Maria Magthilda Romein (1886-1939)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Magthilda Romein 


Gezin van Anna Maria Magthilda Romein

Zij is getrouwd met Johannes Nicolaas le Roij.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1922 te Rotterdam, zij was toen 36 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Magthilda Romein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Magthilda Romein

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Magthilda Romein


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. digitale stamboom Rotterdam 1886-56
    2. Rotterdam digitalestamboom Rotterdam 1939 e027 aktenr 4617
    3. Rotterdam 1922 t25

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 april 1886 lag rond de 18,6 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • De temperatuur op 13 december 1922 lag tussen 2,4 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 4,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
      • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
      • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
      • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
    • De temperatuur op 29 november 1939 lag tussen 6,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 6,3 mm neerslag gedurende 4,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
      • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
      • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
      • 25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
      • 27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
      • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Romein

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Romein.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Romein.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Romein (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. de Keizer, "Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keizer/I5374.php : benaderd 15 januari 2026), "Anna Maria Magthilda Romein (1886-1939)".