Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg » Abraham Priem (1869-1944)

Persoonlijke gegevens Abraham Priem 


Gezin van Abraham Priem

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Priem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Abraham Priem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Priem

Abraham Priem
1806-1866
Maria Nelisse
1835-1904

Abraham Priem
1869-1944


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Zeeuwsarchief geboorteakte nr 16
    2. BS Overlijdenstadsarchief Rotterdam aktenr 1944.2359

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 februari 1869 lag rond de 12,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
      • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
    • De temperatuur op 3 mei 1944 lag tussen 3,8 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 9,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
      • 10 juni » In het Franse dorp Oradour-sur-Glane worden bijna alle inwoners (642) afgeslacht door het eerste regiment 'Der Führer' van de 2. SS-Panzer-Division Das Reich.
      • 13 juli » In Sneek begint de Sneker Bloednacht waarin vier inwoners van Sneek werden geliquideerd als vergelding voor de moord op Gaele van der Kooij, een lid van de Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps.
      • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 28 december » Oprichting van de sociale zekerheid in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Priem

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Priem.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Priem.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Priem (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. de Keizer, "Stamboom De Keizer, van Nooijen, Knulst, Kranenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keizer/I3487.php : benaderd 11 januari 2026), "Abraham Priem (1869-1944)".