Jos Van Eeckhoudt - WALRAVENS Web Site Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: WALRAVENS Web Site Stamboom: van eeckhoudt - VAN BEVER Maria Anna - Smart Matching - 1001433 - 5 MAR 2011 - Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
De temperatuur op 3 maart 1750 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: mist geheel betrokken. Bron: KNMI
20 mei » Een groot deel van Enschede wordt door brand verwoest.
Trouwdag 3 februari 1779
De temperatuur op 3 februari 1779 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: helder half bewolkt. Bron: KNMI
12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.
Dag van begraven 30 mei 1793
De temperatuur op 30 mei 1793 lag rond de 6,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rik de Jaegher, "Stamboom families De Jaegher, Claeys, Van den Meersche en Van Londersele", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-jaegher/I3650.php : benaderd 12 mei 2025), "Maria Anna van Bever (1750-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.