Stamboom De Herder » Jacob (Jaap) van Egmond (1923-2013)

Persoonlijke gegevens Jacob (Jaap) van Egmond 

Bron 1

Gezin van Jacob (Jaap) van Egmond

Hij is getrouwd met Elizabeth Cornelia de Herder.

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1948 te Hoofddorp, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob (Jaap) van Egmond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Jacob van Egmond<br>Geboorte: 17 jun 1923<br>Datum overlijden: 29 mrt 2013<br>Begraafplaats: Zwanenburg, Netherlands<br>Leeftijd: 89<br&gt;Begraven met<br>Naam; Leeftijd; Voorgestelde alternatieven<br><a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?s=253691691&itemId=1421223-&groupId=f6ee82a413e12539b770cec0591cb0c8&action=showRecord&recordTitle=Jacob+van+Egmond">Jacob van Egmond</a>; 89; <br>&lt;a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?s=253691691&itemId=100950-&groupId=f6ee82a413e12539b770cec0591cb0c8&action=showRecord&recordTitle=">Elizabeth Cornelia De Herder</a>; 78;

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1923 lag tussen 5,2 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
  • De temperatuur op 29 maart 2013 lag tussen -3,4 °C en 2,7 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 28 januari » In de zaak van de kunstroof uit de Kunsthal Rotterdam wordt in Roemenië een vierde aanhouding verricht.
    • 31 januari » Bij een explosie in de wolkenkrabber Torre Ejecutiva Pemex, het hoofdkantoor van het Mexicaanse staatsoliebedrijf Petróleos Mexicanos, vallen 36 doden en meer dan 120 gewonden.
    • 26 juni » De Spaanse triatlete Virginia Berasategui bekent dat ze tijdens haar carrière doping gebruikt heeft.
    • 15 september » Duizenden Roemenen protesteren in Boekarest tegen plannen van een Canadees bedrijf om in Roemenië de grootste goudmijn van Europa te openen.
    • 28 oktober » West-Europa wordt getroffen door de zwaarste storm sinds 1990. In Groot-Brittannië en Duitsland vallen vijf doden, in Nederland drie en in Denemarken één. In Lauwersoog wordt een windstoot van 152 km/u geregistreerd.
    • 19 november » Ghana plaatst zich voor het WK voetbal 2014 in Brazilië door Egypte in de play-offs te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Egmond


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wouter W. de Herder, "Stamboom De Herder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-herder/I290.php : benaderd 7 februari 2026), "Jacob (Jaap) van Egmond (1923-2013)".