Stamboom familie De Heer » Yke Waslander (± 1864-????)

Persoonlijke gegevens Yke Waslander 


Gezin van Yke Waslander

Zij is getrouwd met Pieter de Jong.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1890 te Schoterland.Bron 1

Bruidegom:
Pieter de Jong
Geboorteplaats:
Rotsterhaule
Leeftijd:
26

Vader bruidegom:
Siebren Jans de Jong

Moeder bruidegom:
Aaltje Jacobs Waterlander

Bruid:
Yke Waslander
Geboorteplaats:
Rottum
Leeftijd:
25

Vader bruid:
Libbe Jacobs Waslander

Moeder bruid:
Aaltje Jacobs Regeling

Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
donderdag 10 juli 1890
Gebeurtenisplaats:
Schoterland

Kind(eren):

  1. Aaltje de Jong  1891-????
  2. Aaltje de Jong  1894-????
  3. Grietje de Jong  1895-????
  4. Libbe de Jong  1898-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Yke Waslander?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Yke Waslander

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Yke Waslander


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wiewaswie.nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juli 1890 lag rond de 17,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.

Over de familienaam Waslander


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T.E. de Heer, "Stamboom familie De Heer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-heer/I7419.php : benaderd 5 februari 2026), "Yke Waslander (± 1864-????)".