Stamboom familie De Heer » Hendrica Wilhelmina van den Hoek

Persoonlijke gegevens Hendrica Wilhelmina van den Hoek 


    Gezin van Hendrica Wilhelmina van den Hoek

    Zij is getrouwd met Johannes Blok.

    Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1801 te Raamsdonk.Bron 1

    Married 16 August 1801, Raamsdonk, to Hendrika Wilhelmina van den Hoek,

    Kind(eren):

    1. Johanna Maria Blok  ± 1803-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrica Wilhelmina van den Hoek?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Hendrica Wilhelmina van den Hoek

    Hendrica Wilhelmina van den Hoek

    1801
    Johanna Maria Blok
    ± 1803-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hendrica Wilhelmina van den Hoek



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet.org, Ingrid VRIJMOET (imvrijmoet)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 augustus 1801 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1801: Bron: Wikipedia
      • 1 januari » Door de Act of Union worden Groot-Brittannië en Ierland verenigd tot het Verenigd Koninkrijk.
      • 4 maart » Thomas Jefferson wordt beëdigd als 3e president van de Verenigde Staten.
      • 21 maart » Verdrag van Aranjuez (1801) bevestigt het Derde verdrag van San Ildefonso.
      • 23 maart » Tsaar Paul I van Rusland wordt vermoord door een groep Russische officieren
      • 7 juli » Haïti roept zijn onafhankelijkheid uit.
      • 11 juli » Jean-Louis Pons ontdekt zijn eerste komeet. Tussen 1801 en 1827 zal hij in totaal 37 kometen ontdekken.

    Over de familienaam Van den Hoek


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T.E. de Heer, "Stamboom familie De Heer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-heer/I609.php : benaderd 30 april 2025), "Hendrica Wilhelmina van den Hoek".