Stamboom familie De Heer » Adriaantje van der Heul

Persoonlijke gegevens Adriaantje van der Heul 


    Gezin van Adriaantje van der Heul

    Zij is getrouwd met Jan van Wijngaarden.

    Zij zijn getrouwd op 10 februari 1788 te Alblasserdam.Bron 1

    JAN VAN WIJNGAARDEN
    Male

    Event(s):
    Birth:
    Christening:
    Death:
    Burial:

    Marriages:
    Spouse: ARIAANTJE VAN DER HEUL
    Marriage:
    10 FEB 1788 Alblasserdam, Zuid Holland, Netherlands

    Kind(eren):

    1. Susanna van Wijngaarden  ± 1788-1852 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaantje van der Heul?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Adriaantje van der Heul

    Adriaantje van der Heul

    1788

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Familysearch.org

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 februari 1788 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1788: Bron: Wikipedia
      • 28 januari » De eerste Australische strafkolonie wordt gevestigd bij Botany Bay.
      • 6 februari » Massachusetts ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als zesde staat.
      • 23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
      • 1 juni » Kapitein William Bligh licht het anker in de Valsbaai en zet koers naar de Oost met zijn schip de HMAV Bounty.
      • 23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.
      • 28 november » Karel Christiaan van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Frederik Willem.

    Over de familienaam Van der Heul


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T.E. de Heer, "Stamboom familie De Heer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-heer/I3952.php : benaderd 5 februari 2026), "Adriaantje van der Heul".