Stamboom familie De Heer » Dirk de Heer (1897-????)

Persoonlijke gegevens Dirk de Heer 

  • Hij is geboren op 6 juni 1897 in Papendrecht.Bron 1
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
    Algemeen Gemeente: Papendrecht
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 67
    Aangiftedatum: 07-06-1897
    Kind Dirk de Heer
    Geslacht: M
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 06-06-1897
    Geboorteplaats: Papendrecht
    Vader Johannes de Heer
    Moeder Adriana Cornelia Boele
  • Registratie van geboorte op 7 juni 1897.Bron 1
  • Een kind van Johannes de Heer en Adriana Cornelia Boele
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 2010.

Gezin van Dirk de Heer

Hij is getrouwd met Maria van der Rhee.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1921 te Alblasserdam, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
Algemeen Gemeente: Alblasserdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 37
Datum: 08-09-1921
Bruidegom Dirk de Heer
Geboortedatum: 06-06-1897
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Papendrecht
Bruid Johanna Maria van der Rhee
Geboortedatum: 27-09-1892
Leeftijd: 28
Geboorteplaats: Alblasserdam
Vader bruidegom Johannes de Heer
Moeder bruidegom Adriana Cornelia Boele
Vader bruid Florus van der Rhee
Moeder bruid Johanna Maria Koolmees

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk de Heer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk de Heer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk de Heer

Adriana Kortland
1818-± 1857

Dirk de Heer
1897-????

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Dirk de Heer



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Burgerlijke stand - Geboorte
      Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
      Algemeen Gemeente: Papendrecht
      Soort akte: Geboorteakte
      Aktenummer: 67
    2. Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
      Algemeen Gemeente: Alblasserdam

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 juni 1897 lag rond de 15,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • De temperatuur op 8 september 1921 lag tussen 5,8 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
      • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Heer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Heer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Heer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Heer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T.E. de Heer, "Stamboom familie De Heer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-heer/I1814.php : benaderd 11 februari 2026), "Dirk de Heer (1897-????)".