Stamboom familie De Heer » Johannes Kraal (± 1853-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Kraal 


Gezin van Johannes Kraal

Hij is getrouwd met Pietje van Wijngaarden.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1880 te Papendrecht.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
Algemeen Gemeente: Papendrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 4
Datum: 20-05-1880
Bruidegom Johannes Kraal
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Zwijndrecht
Bruid Pietje van Wijngaarden
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Papendrecht
Vader bruidegom Adrianus Kraal
Moeder bruidegom Ida van Loon
Vader bruid Cornelis van Wijngaarden
Moeder bruid Adriana de Heer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Kraal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Kraal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Kraal

Johannes Kraal
± 1853-????

1880

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP
    Algemeen Gemeente: Papendrecht
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 4

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 mei 1880 lag rond de 11,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.

Over de familienaam Kraal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kraal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kraal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kraal (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T.E. de Heer, "Stamboom familie De Heer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-heer/I1562.php : benaderd 21 februari 2026), "Johannes Kraal (± 1853-????)".