Stamboom De Groote » Jozef van Poucke (± 1791-????)

Persoonlijke gegevens Jozef van Poucke 

Bronnen 1, 2
  • Hij is geboren rond 1791.

Gezin van Jozef van Poucke

Hij is getrouwd met Sophia van Houte.

Zij zijn getrouwd voor 1824 te Kruishoutem.


Kind(eren):

  1. Melanie van Poucke  1824-1871 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jozef van Poucke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jozef van Poucke

Jozef van Poucke
± 1791-????

< 1824

Sophia van Houte
± 1800-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Dupont-Dramais Web Site, Bernard Dupont, Jozef VAN POUCKE, 2 oktober 2018
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage
    Familiesite: Dupont-Dramais Web Site
    Familiestamboom: 225327031-1

Over de familienaam Van Poucke


De publicatie Stamboom De Groote is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Norah De Groote, "Stamboom De Groote", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-groote/I486.php : benaderd 11 maart 2026), "Jozef van Poucke (± 1791-????)".