Stamboom De Groote » Judoca Bossuyt (± 1705-> 1761)

Persoonlijke gegevens Judoca Bossuyt 

  • Zij is geboren rond 1705.
  • Zij is overleden na 1761. Zij was ongeveer 55-56 jaar oud.

Gezin van Judoca Bossuyt

Zij is getrouwd met Josephus Buyck.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1733 te Gullegem, West-Vlaanderen, België.


Kind(eren):

  1. Barbara Theresia Buyck  1738-1794 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Judoca Bossuyt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Judoca Bossuyt

Judoca Bossuyt
± 1705-> 1761

1733

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Bossuyt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bossuyt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bossuyt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bossuyt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Groote is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Norah De Groote, "Stamboom De Groote", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-groote/I452.php : benaderd 6 maart 2026), "Judoca Bossuyt (± 1705-> 1761)".