Stamboom De Groote » Judocus de Schepper (1709-1757)

Persoonlijke gegevens Judocus de Schepper 


Gezin van Judocus de Schepper

Hij is getrouwd met Marie Anne Billiau.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1738 te Sint-Maria-Horebeke, Oost-Vlaanderen, België, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Joanna de SCHEPPER  1740-1791
  2. Anna de SCHEPPER  1752-1801
  3. Dominicus de Schepper  1754-1788 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Judocus de Schepper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Judocus de Schepper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1709: Bron: Wikipedia
    • 2 februari » De Brit Alexander Selkirk wordt gered na een schipbreuk en een jarenlang verblijf op een onbewoond eiland. Zijn verhaal is de inspiratie voor het boek Robinson Crusoe van Daniel Defoe.
    • 11 september » Slag bij Malplaquet: Belangrijke slag in de Spaanse Successieoorlog waarbij Nederlandse troepen zware verliezen incasseerden.
    • 15 december » Franse troepen nemen Rome opnieuw in en bezetten het koninkrijk Napels.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Schepper


De publicatie Stamboom De Groote is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Norah De Groote, "Stamboom De Groote", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-groote/I419.php : benaderd 6 maart 2026), "Judocus de Schepper (1709-1757)".