Stamboom De Graan » Gerardus Johannes van der Hoeve (1903-)

Persoonlijke gegevens Gerardus Johannes van der Hoeve 

  • Hij is geboren in het jaar 1903 in Vledder.

Gezin van Gerardus Johannes van der Hoeve

Hij is getrouwd met Barbara Bernardina Johanna Elisabeth Vermunt.

Toestemming voor het huwelijk is 17 april 1926 verkregen te Zeist.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1926 te Zeist, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Johannes van der Hoeve?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. genlias

Over de familienaam Van der Hoeve


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ans Hellemons - de Graan, "Stamboom De Graan", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-graan/I707.php : benaderd 31 januari 2026), "Gerardus Johannes van der Hoeve (1903-)".