Stamboom De Graan » Magda(lena)Elisabeth Gohmann (1894-????)

Persoonlijke gegevens Magda(lena)Elisabeth Gohmann 

  • Zij is geboren in het jaar 1894 in Lunenburg.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 februari 2014.

Gezin van Magda(lena)Elisabeth Gohmann

Zij is getrouwd met Willem Christiaan Sorber.

Zij zijn getrouwd op 31 december 1924 te Haarlem, zij was toen 30 jaar oud.Bron 1

beroep Willem rijksambtenaar

Notities over Magda(lena)Elisabeth Gohmann

woonde in Delft

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Magda(lena)Elisabeth Gohmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. wiewaswie

Over de familienaam Gohmann

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gohmann.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gohmann.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gohmann (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ans Hellemons - de Graan, "Stamboom De Graan", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-graan/I1375.php : benaderd 6 februari 2026), "Magda(lena)Elisabeth Gohmann (1894-????)".