Stamboom De Ruyter-Hakkenbroek » Jacoba van der Loo (1856-1935)

Persoonlijke gegevens Jacoba van der Loo 

  • Zij is geboren in het jaar 1856 in Hazerswoude.
  • Zij is overleden in het jaar 1935 in Stompwijk, zij was toen 79 jaar oud.

Gezin van Jacoba van der Loo

Zij is getrouwd met Arie Jansen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Isaac Jansen  -1883
  2. Leentje Jansen  1878-1975
  3. Gijsje Jansen  1893-1977
  4. Johannes Jansen  1898-1983 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van der Loo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van der Loo


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Loo


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.P. de Ruyter, "Stamboom De Ruyter-Hakkenbroek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-geus/I2414.php : benaderd 31 januari 2026), "Jacoba van der Loo (1856-1935)".