Stamboom De Duffelt » Johannes "1896? " Wennekes (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Johannes "1896? " Wennekes 

Bron 1Bron 1

Gezin van Johannes "1896? " Wennekes

Hij is getrouwd met Maria Theodora Petronella Fonteijn.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1917 te Renkum, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Kind Wennekes  1925-1925

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes "1896? " Wennekes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes "1896? " Wennekes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wennekes

Grada Valles
± 1820-1856
Petrus Wennekes
± 1856-1942
Johanna Peters
± 1860-1941

Johannes Wennekes
± 1896-????

1917
Kind Wennekes
1925-1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Johannes Wennekes, GL00034-13
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 34
    Inventarisnr.: 7891
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 7891
    Gemeente: Renkum
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 34
    Datum: 10-05-1917
    Bruidegom Johannes Wennekes
    Leeftijd: 21
    Geboorteplaats: Renkum
    Bruid Maria Theodora Petronella Fonteijn
    Leeftijd: 20
    Geboorteplaats: Wageningen
    Vader bruidegom Petrus Wennekes
    Moeder bruidegom Johanna Peters
    Vader bruid Johannes Fonteijn
    Moeder bruid Marianna Geertruida Keukens

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1917 lag tussen 3,5 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.

Over de familienaam Wennekes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wennekes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wennekes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wennekes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I92453.php : benaderd 17 maart 2026), "Johannes "1896? " Wennekes (± 1896-????)".