Stamboom De Duffelt » Wilhelmina "1855? " Wennekes (± 1855-1926)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina "1855? " Wennekes 

Bron 1Bron 1

Gezin van Wilhelmina "1855? " Wennekes

Zij had een relatie met Cornelis de Rooij.Bron 1


Kind(eren):

  1. Marinus de Rooij  1888-1889
  2. Maria de Rooij  1890-????
  3. Elisabeth de Rooij  ± 1894-????
  4. Gerardus de Rooij  ± 1896-????
  5. Cornelia de Rooij  ± 1899-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina "1855? " Wennekes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina "1855? " Wennekes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Wennekes

Wilhelmina Wennekes
± 1855-1926


Elisabeth de Rooij
± 1894-????
Gerardus de Rooij
± 1896-????
Cornelia de Rooij
± 1899-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Jan Jansen, GL05342
    Type Genlias
    Archiefnaam: Het Utrechts Archief
    Deel/Akte: 3
    Inventarisnr.: 373
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 463
    Inventarisnr: 373
    Gemeente: Wijk bij Duurstede
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 3
    Datum: 09-02-1928
    Bruidegom Jan Jansen
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Zaltbommel
    Bruid Cornelia de Rooij
    Leeftijd: 29
    Geboorteplaats: Wijk bij Duurstede
    Vader bruidegom Gosewinus Jansen
    Moeder bruidegom Elisabeth Merkx
    Vader bruid Cornelis de Rooij
    Moeder bruid Wilhelmina Wennekes
  2. Genlias via Genlias Monitor, S5000-8, Het Utrechts Archief, gemeente Wijk bij Duurstede, toegangnummer 463, inventarisnummer 475, Overlijdensakte, nummer 46, 07-12-1926
    Type Algemene akte
    Auteur: Genlias
    Data van Genlias (http://www.genlias.nl/) via Genlias Monitor (http://www.genliasmonitor.nl/).

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 december 1926 lag tussen 1,1 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wennekes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wennekes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wennekes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wennekes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I91906.php : benaderd 3 februari 2026), "Wilhelmina "1855? " Wennekes (± 1855-1926)".