Stamboom De Duffelt » Johanna Hendrika "1883 " Meulenbeek (1883-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Hendrika "1883 " Meulenbeek 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Johanna Hendrika "1883 " Meulenbeek

Zij is getrouwd met Johannes Hendrikus van der Mond.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 6 november 1915 te Angerlo, Gelderland, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hendrika "1883 " Meulenbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hendrika "1883 " Meulenbeek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hendrika Meulenbeek


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijden Bernardus Jacobus van der Mond, WIE20649005
    hoofdpersoonnaam=Bernardus Jacobus van der Mond
    hoofdpersoonberoep=zonder beroep
    hoofdpersoonleeftijd=11 Maand
    hoofdpersoonovldatum=vrijdag 6 april 1923
    hoofdpersoonovlplaats=Heidekant (Doetinchem)
    hoofdpersoonvader=Johannes Hendrikus van der Mond
    hoofdpersoonvaderberoep=Landbouwer
    hoofdpersoonmoeder=Johanna Hendrika Meulenbeek
    hoofdpersoonmoederberoep=zonder beroep
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=6 april 1923
    akteplaats=Heidekant (Doetinchem)
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=8810
    aktenummer=11
    brontype=BS Overlijden
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland
  2. Huwelijk Johannes Hendrikus van der Mond, WIE22158978
    hoofdpersoonnaam=Johannes Hendrikus van der Mond
    hoofdpersoonberoep=Landbouwer
    hoofdpersoonleeftijd=20
    partnernaam=Johanna Hendrika Meulenbeek
    partnerberoep=zonder beroep
    partnerleeftijd=31
    hoofdpersoonvader=Hendrikus van der Mond
    hoofdpersoonvaderberoep=Landbouwer
    hoofdpersoonmoeder=Johanna Ebbers
    hoofdpersoonmoederberoep=zonder beroep
    partnervader=Hendrikus Meulenbeek
    partnervaderberoep=Landbouwer
    partnermoeder=Berendiena Welkenaar
    partnermoederberoep=geen beroep vermeld
    trdatum=zaterdag 6 november 1915
    trplaats=Angerlo
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=6 november 1915
    akteplaats=Angerlo
    archief=0207
    erfgoedinstelling=Gelders Archief
    Registratienummer=9006
    aktenummer=4
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Arnhem
    Collectiegebied=Gelderland

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 1883 lag rond de 8,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
  • De temperatuur op 6 november 1915 lag tussen -0,4 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meulenbeek


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I86966.php : benaderd 4 februari 2026), "Johanna Hendrika "1883 " Meulenbeek (1883-????)".