Stamboom De Duffelt » Johanna "1776 " Zwijnen (1776-1866)

Persoonlijke gegevens Johanna "1776 " Zwijnen 

Bronnen 1, 2, 3Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Johanna "1776 " Zwijnen

Zij is getrouwd met Henricus Segers.Bronnen 1, 2, 3

Zij zijn op 12 april 1799 te Valburg en Homoet, Gelderland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1799 te Valburg en Homoet, Gelderland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gijs Segers  1799-????
  2. Johanna Zegers  1800-1854 
  3. Gijsbertus Zegers  1803-1889 
  4. Johannes Segers  1806-1892 
  5. Gerardus Zegers  1808-1877
  6. Antonia Segers  1811-1828
  7. Hermina Segers  1814-1872

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna "1776 " Zwijnen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna "1776 " Zwijnen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Zwijnen

Johanna Zwijnen
1776-1866

1799
Gijs Segers
1799-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Gijsbertus Segers, GL04400
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 16
    Inventarisnr.: 5071
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 5071
    Gemeente: Elst
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 16
    Datum: 08-06-1850
    Bruidegom Gijsbertus Segers
    Leeftijd: 46
    Geboorteplaats: (Oosterhout)
    Bruid Maria Nuij
    Leeftijd: 25
    Geboorteplaats: Ressen
    Vader bruidegom Henricus Segers
    Moeder bruidegom Johanna Zwijnen
    Vader bruid Gerhardus Nuij
    Moeder bruid Theodora van Kolk
  2. overlijden Gijsbertus Segers, GL02803
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 20
    Inventarisnr.: 5024
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 5024
    Gemeente: Elst
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 20
    Aangiftedatum: 20-03-1889
    Overledene Gijsbertus Segers
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 11-03-1889
    Overlijdensplaats: Lent (Elst)
    Vader Henricus Segers
    Moeder Johanna Zwijnen
    Partner Maria Nuij
  3. Huwelijksakte Gijsbertus Segers, GL02805
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 3
    Inventarisnr.: 2960
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 2960
    Gemeente: Valburg
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 3
    Datum: 09-02-1838
    Bruidegom Gijsbertus Segers
    Geboortedatum: 09-10-1803
    Geboorteplaats: (Oosterhout)
    Bruid Jacoba van Bronswijk
    Geboortedatum: 22-04-1797
    Geboorteplaats: (Lent)
    Vader bruidegom Henricus Segers
    Moeder bruidegom Johanna Zwijnen
    Vader bruid Joannes van Bronswijk
    Moeder bruid Catharina Derksen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1776 lag rond de 12,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1776: Bron: Wikipedia
    • 4 juli » Uitroeping van de onafhankelijkheid van de Verenigde Staten met de aanname van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsverklaring door het Nationaal Congres.
    • 2 augustus » Officiële ondertekening van de Onafhankelijkheidsverklaring in de VS.
    • 16 november » De Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden biedt de Amerikanen als eerste land ter wereld hulp in hun Onafhankelijkheidsoorlog.
  • De temperatuur op 2 mei 1799 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1799: Bron: Wikipedia
    • 21 januari » Introductie van het vaccin tegen pokken door Edward Jenner.
    • 5 juni » Alexander von Humboldt vertrekt per schip voor een expeditie naar Zuid-Amerika.
    • 6 oktober » Slag bij Castricum.
    • 10 oktober » De Conventie van Alkmaar sluit de Brits-Russische expeditie naar Noord-Holland af.
    • 9 november » Staatsgreep van 18 Brumaire in Parijs, waarbij Napoleon in Frankrijk aan de macht komt.
    • 10 december » Als eerste land ter wereld voert Frankrijk het metrisch stelsel in.
  • De temperatuur op 6 november 1866 lag rond de 12,7 °C. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
    • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zwijnen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwijnen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwijnen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwijnen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I84917.php : benaderd 6 maart 2026), "Johanna "1776 " Zwijnen (1776-1866)".