Stamboom De Duffelt » Hendrik Jacobus "1887? " Snelders (± 1887-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jacobus "1887? " Snelders 

Bron 1Bron 1

Gezin van Hendrik Jacobus "1887? " Snelders

Hij is getrouwd met Johanna Everdina Catharina te Laak.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1909 te Arnhem, Gelderland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jacobus "1887? " Snelders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Jacobus "1887? " Snelders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jacobus Snelders

Hendrik Jacobus Snelders
± 1887-????

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakte Hendrik Jacobus Snelders, GL04259
    Type Genlias
    Type Genlias
    Archiefnaam: Gelders Archief
    Deel/Akte: 265
    Inventarisnr.: 7993
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Gelders Archief
    Algemeen Toegangnr: 0207
    Inventarisnr: 7993
    Gemeente: Arnhem
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 265
    Datum: 25-08-1909
    Bruidegom Hendrik Jacobus Snelders
    Leeftijd: 22
    Geboorteplaats: Arnhem
    Bruid Johanna Everdina Catharina te Laak
    Leeftijd: 20
    Geboorteplaats: Arnhem
    Vader bruidegom Jan Johannes Snelders
    Moeder bruidegom Berdina Maria van der Aa
    Vader bruid Gerhardus Bernardus te Laak
    Moeder bruid Neeltje Wapperom

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1909 lag tussen 12,2 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 14,0 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.

Over de familienaam Snelders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Snelders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Snelders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Snelders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I84011.php : benaderd 7 februari 2026), "Hendrik Jacobus "1887? " Snelders (± 1887-????)".